Ponad dwa tysiące subskrypcji kanału w YouTube!

Firmowy kanał w serwisie YouTube zmierza konsekwentnie w kierunku miliona odsłon! Na tę chwilę filmowe materiały z transportowych wyzwań Bedmetu wyświetlane były już 844 283 razy! Kanał powstał w lutym 2005 roku i aktualnie znajduje się w nim 38 pozycji, produkcji wideo najwyższej jakości, w większości oglądanych po kilkadziesiąt tysięcy razy.

Największe zainteresowanie wzbudził film obrazujący podroż 190 tonowego kondycjonera dla przemysłu spożywczego, zamieszony niewiele ponad dwa lata temu, który odsłoniło 105 tys. użytkowników!

Z ostatnich wyzwań, bardzo dobrze oglądana jest nocna wyprawa polegająca na transporcie elementów wielkiego kotła dla odbiorcy w Azji. Zmagania się z 84 tonowym ładunkiem obejrzało od 30 lipca ponad 62 tys. widzów.

Serdecznie zachęcamy do subspkrypcji naszego oficjalnego kanału! Tych liczba przekroczyła już 2 tys., a gwarantujemy, że zawartość treści będzie sukcesywnie rosła. Zapraszamy do oglądania naszych filmów! https://www.youtube.com/channel/UCGT0pwJXb1IpKBU2mKtYRpQ