Transport
wiatrakow

ZOBACZ WIĘCEJ
drogowy4 transport
drogowy
ZOBACZ WIĘCEJ
  transport
morski
ZOBACZ WIĘCEJ
  relokacje
ZOBACZ WIĘCEJ
  transport
kolejowy
ZOBACZ WIĘCEJ

Do listy transportów nietypowych i zarazem zrealizowanych bez żadnych utrudnień dołączają turbina i generator na potrzeby Ekoelektrociepłowni w Bydgoszczy. Elementy ważące bagatela kilkadziesiąt ton zostały sprawnie dostarczone na miejsce przeznaczenia przez firmę Bedmet Logistic. 

- Turbina i generator stanowią zespół urządzeń, które pozwalają wykorzystać energię powstałą ze spalania, w przypadku bydgoskiej ekoelektrociepłowni energię ze spalania odpadów komunalnych, do pożytecznych celów – mówi Konrad Mikołajski, prezes spółki ProNatura, realizującej inwestycję. - To elementy pokaźnych rozmiarów. Turbina waży 24 tony, przekładnia między turbiną a generatorem 10 ton, a generator 35,5 tony – dodaje Mikołajski.

- W doborze wykonawcy transportu tych elementów zleceniodawca postawił na doświadczenie. Tego Bedmet Logistic odmówić nie można. Dzięki sprawnemu transportowi elementów cała inwestycja przebiega zgodnie z planem – mówi Damian Bednarz, prezes Bedmet Logistic. Inwestycja w bydgoskiej ekoelektrociepłowni sprawi, że dzięki zastosowaniu turbiny i generatora, do mieszkańców dotrze rocznie 27,7 megawatów energii cieplnej oraz 9,2 megawatów energii elektrycznej ze spalania śmieci. Część będzie wykorzystana do funkcjonowania zakładu, reszta zaś trafi do odbiorców.

Przełom roku to zawsze dobra okazja do podsumowań i przygotowania planów na najbliższą przyszłość. Postanowiliśmy oddać więc odwiedzającym naszą stronę krótkie zestawienie tych wszystkich najważniejszych wydarzeń minionego roku i zarazem podzielić się refleksjami na kolejne 12 miesięcy. A w 2014 roku działo się, oj działo! W tym artykule spinamy klamrą wszystkie kwestie marketingowe firmy.

kartka

Początek minionego roku przyniósł w naszej firmie sporą zmianę multimedialną. Większe niż zazwyczaj siły skierowaliśmy w kierunku naszej strony internetowej, fanpage na portalu Facebook oraz kanał YouTube gdzie już od kilku lat pojawiały się profesjonalne materiały filmowe z realizacji transportu ponadnormatywnego. Wszystkie zmiany jakie zaszły w tych obszarach możemy ocenić w pełni pozytywnie.

Zwiększony ruch na naszej stronie to efekt nie tylko zmian wizualnych, aktualizacji danych ale przede wszystkim regularnie zamieszczane newsy z życia firmy. Całość jest ściśle zintegrowana ze wspomnianymi już fanpage'm oraz kanałem YouTube, dzięki czemu żaden gość na www.bedmet.pl nie pominie nowego materiału wideo czy aktywności na Facebook'u. - Nasi klienci, sympatycy a często też osoby, które niewiele wiedzą o transporcie ponadnormatywnym mogły w sposób przystępny i ciekawy dowiedzieć się o najważniejszych zadaniach z jakimi mierzyliśmy się w 2014 roku a także poznać najważniejsze wydarzenia z życia firmy – mówi Damian Bednarz, prezes Bedmet Logistic.

Rok 2014 fanpage Bedmet Logistic zamknął z imponującą liczbą 5 tysięcy fanów. To ogromny wzrost biorąc pod uwagę, że na początku minionych 12 miesięcy ten wskaźnik nie przekraczał 500 fanów! Sympatykom naszej firmy na popularnym „fejsie" nie można zarzucić braku aktywności. Chętnie biorą udział w licznych konkursach, komentują (często bardzo fachowo) zamieszane materiały i dzielą się z nimi za pośrednictwem swoich kont. Rekordowe wpisy z naszego fanpage'a docierały do kilkudziesięciu tysięcy użytkowników Facebook'a!

Chętnie oglądacie też przygotowywane przez nas materiały wideo oraz zdjęcia. Nie sposób zliczyć liczby wyświetleń zdjęć z realizacji transportu ponadnormatywnego, które zamieszamy w znacznych ilościach na naszej stronie i fanpage, ale wiemy za to, że kanał YouTube zamknął 2014 rok z ilością ponad 60 tysięcy wyświetleń i ponad 200 subskrybentów. Co ważne, nasze produkcje oglądają widzowie nie tylko w Polsce ale też w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Austrii, Holandii, Czechach, Francji a nawet w Tajwanie i Japonii.