drogowy4 road
transport
ZOBACZ WIĘCEJ
inland
transport
ZOBACZ WIĘCEJ
sea
transport
ZOBACZ WIĘCEJ
relocation
ZOBACZ WIĘCEJ
railway
transport
ZOBACZ WIĘCEJ

Nowoczesne, wystylizowane i co najważniejsze bardzo wydajne Volvo FH 16 dołączyły niedawno do floty Bedmet Logistic. Oczywiście utrzymane w tradycyjnej, niebieskiej kolorystyce ciągniki natychmiast trafiły do realizacji transportów. Co ważne, w tym przypadku powiedzenie o jaskółce i wiośnie nie znajdzie potwierdzenia. Niebawem ogromne zmiany w naszej flocie!

Czujni i uważni sympatycy firmy od kilku dni zasypują nas pytaniami po tym, jak udało im się uwiecznić na fotografiach zestawy Bedmet Logistic obsługiwane przez ciągniki Volvo. Wszak nie od dziś wiadomo, że Wiesław i Damian Bednarz z umiłowaniem, latami inwestowali w najnowocześniejsze osiągnięcia konstrukcyjne marki MAN. I to zawsze niebieskie.

- Idziemy z duchem czasu. Firma stale się rozwija, potrzebny jest cięższy tabor. Dołączyły do nas 2 nowe Volvo FH 8x4 z silnikami o mocy 650 koni mechanicznych, spełniające normy EURO6 – wyjaśnia Wiesław Bednarz. - Ciągniki są wersji limitowanej, posiadają klimatyzację, wentylowane fotele i są oczywiście wystylizowane według naszych upodobań – podkreśla prezes Bednarz. Jak tajemniczo przyznaje zarząd Bedmet Logistic, niebawem do floty firmy dołączą kolejne ciągniki Volvo.